Diyabet hasta tedavi merkezi

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

Bölüm Bilgileri

Acil Sorunlara Anında Müdahale Kapsamlı Tedavi
Günün herhangi bir saatinde Acil Kliniğe başvurmuş hastalarımızın tanı ve tedavisi, sonrasında yapılacak kontrollerinin takipleri, yatış gereken hastalarda ise tetkik ve konsültasyon hizmetleri de sunulmaktadır. Sağlam çocuk aşı takipleri Kliniğimizde eksiksiz yapılmakta olup, bu alanda güncel uluslararası tıp literatüründe kabul görmüş olan aşı takip planları uygulamaktayız. Tam donanımlı laboratuarımızda, bebek ve çocuktan kan alma konusunda tecrübeli hemşirelerimizin desteği ile kan alma işlemi hasasiyetle

gerçekleştirilmekte ve her türlü laboratuar testi yapılmaktadır. Laboratuarımız aynı gün içinde sonuçları hekimlerimize ulaştırarak tedavinin en kısa süre içerisinde başlatılmasını sağlamaktadır.

9 ay 10 gün süren serüvenin en heyecanlı bölümü doğumla tamamlandıktan sonra, bebeğinizi kucağınıza aldınız. Hayatımızın anlamı, geleceğimizin mimarı çocuklarımızın, ergenlik dönemine kadar olan sağlığının tecrübeli ellerde takip edilmesi her anne-baba için en öncelikli konudur. Nazif Bağrıaçık Kadıköy Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümümüzde, üzerlerine titizlikle titrediğimiz çocuklarımızın sağlığına yönelik güncel tanı ve tedaviler, modern tıbbın yaklaşımlarıyla uygulanmaktadır.

Doğumdan başlayarak, onyedi yaşına kadar çocukluk döneminin tüm hastalıklarının tanı ve tedavisinin yanı sıra, koruyucu hekimlik ve sağlamçocuk takipleri de Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıBölümümüzde yapılmaktadır.

TIBBİ KADRO

RANDEVU VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN…

info@nbkadikoyhastanesi.com 0216 339 57 57

NB Kadıköy Hastaneleri