Diyabet hasta tedavi merkezi

Acil Servis

Bölüm Bilgileri

ACİL sağlık ihtiyaçlarınızda, Kadıköy’ün Hastanesi – NB Kadıköy Hastanesi Acil Servisi,

Radyoloji Bölümü ve Laboratuvarı ile 24 saat hizmetinizde!

 

 

Acil servis birimimizde 7/24 kesintisiz hizmet ile ihtiyacı olan hastalar için gerekli tıbbi müdahale eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Acil Servis’in verimli çalışmasını sağlayan Laboratuvar ve Radyoloji bölümleri 24 saat çalışmakta olup, kesintisiz olarak hizmet vermek üzere hastanemizde bulunmaktadır.

Gece: Ortopedi, Endokrinoloji, Dahiliye ve Genel Cerrahi hekimlerinin icapları ile desteklenmektedir.

 

 

ACİL SERVİS VE DİYABET

 

Hastanemiz Acil Servisinde :

  • Diyabetik Ketoasidoz (DKA) Tedavisi
  • Hiperglisemik Hiperosmolar Tedavisi yapılmaktadır.

 

Diyabetik Ketoasidoz (DKA) Nedir?

 

Belirtileri

 

Tedavisi

 

Hiperglisemik Hiperosmolar Nedir?

 

Belirtileri

 

Tedavisi

 

Acil Sağlık Durumu Nedir?

 

Aniden gelişerek ortaya çıkan ve sağlık bütünlüğünü tehdit eden durumlar; acil sağlık durumlarıdır.

 

Acil Servis Hizmetlerimiz

 

Toplumda nadir görülen hastalıkların zorlu tedavilerinden başlayarak, yaşamın en kritik anlarında hayat kurtarıcı tıbbi müdahalelere kadar, hastalarımıza her türlü tanı ve tedavi hizmeti, hastanemizin sağlık profesyonelleri ve akademik hekim kadrosu tarafından başarıyla sunulmaktadır.

Hastanemiz, Acil Servis Ünitesine başvuran ve hemen müdahale gereken hastalarımıza, 7/24 ve tam donanımlı bir şekilde hizmet vermektedir. Acil durumdaki hastalara gerekli tanı, tedavi ve müdahale yapılan Acil Servis Ünitesi; gece hastane içerisinde nöbette olan; Ortopedi, Endokrinoloji, Dahiliye ve Genel Cerrahi hekimlerinin icapları ile desteklenmektedir. Aynı zamanda hızlı ve verimli tedavi olanağı sağlayan Radyoloji ve Laboratuvar bölümleri, 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

 

Deneyimli Ekip

Nitelikli hekimlik uygulamalarının yanı sıra, Modern Tıp Teknolojisi ve bakım hizmetlerinin bilgi, beceri, uzmanlık ve insana şefkat duygusuyla sunulduğu hemşirelik hizmetleri, sürekli eğitim ile uzmanlıklarını pekiştiren sağlık profesyonelleri ile yüksek düzeyde ve geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

 

Modern Teknoloji

 

NB Kadıköy Hastanesi; uzmanlaşmış hastane konseptinde genel sağlık hizmeti sunan Türkiye’nin öncü butik hastanesidir.

Hastanemiz; konfor duygusunu maksimum düzeyde hissettiren Modern Hastane Mimarisi ile Uluslararası Kalitedeki Sağlık Hizmetini, hasta güvenliği unsurlarıyla birleştirmektedir. Yaklaşık 6000 m² alan üzerine kurulmuş olan hastanemizde; 66 yatak kapasitesi, 3. Düzey Yoğun Bakım Ünitesi, ileri teknolojik donanıma sahip ameliyathaneleri, yeni jenerasyon cihazlarla donatılmış Radyoloji Ünitesi desteğinde, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 

Ambulans Hizmeti

 

Ulaşılabilir Konum

 

Yaşamınızın önemi, hastalığınızın önlemi için herkese en yakın noktadayız..

Tepe Nautilus AVM ile Acıbadem Dörtyol’a 100 metre mesafede ve Marmaray, Kadıköy – Tavşantepe Metrosu’nun kesiştiği Sokullu sokak No:1 Kadıköy’deyiz.

TIBBİ KADRO

RANDEVU VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN…

info@nbkadikoyhastanesi.com 0216 339 57 57

NB Kadıköy Hastaneleri