Hasta ve Ziyaretçi Rehberi

NB Kadıköy Hastanesi, tüm dünyada kabul gören “hasta odaklı yaklaşım” ile, hastalarımızın tedavi sürecine katkı sağlayacak psikolojik tüm etkenler ele alınarak inşa edilmiştir. Akıllı bina teknolojisinin uygulandığı hastanemizde, yeni teknolojilere uyumlu otomasyon sistemi kullanılmaktadır. Mimarisindeki tüm bu özellikleri, hastalarımızın konforlu bir sağlık hizmeti almasına yönelik olarak planlanmıştır.

Geniş alana sahip, gün ışığını maksimum derecede gören, suit  ve normal oda konseptinde toplam 66 hasta yatağı bulunmaktadır. Suit odalarımızda bulunan LCD ekran ile hastalarımız yattıkları yerden multimedya (TV, DVD, Internet) hizmetlerinden yararlanabilmekte, kapalı devre ve uydudan yerel, ulusal ve uluslararası televizyon kanallarını izleyebilmektedirler.

Hastane atmosferinde bulunmayı keyifli hale getiren, her biri geniş ekran LCD televizyonlar ve rahat koltuklarla dizayn edilmiş lobi alanları, her türlü yiyecek ve içecek hizmetinin alınabileceği kafeterya, vale hizmeti sunulan açık otoparkımız bulunmaktadır.

Hastalarımızla birlikte kalacak refakatçileri için de, aynı odada kalabilecekleri özel bölümler ve konforlu yatakların yanı sıra, çok seçenekli mönülerimizle hizmet sunulmaktadır. Otelcilik hizmetleri kapsamında hastalarımız ve refakatçilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri şampuan, sabun, havlu, terlik, saç kurutma makinesi gibi kişisel bakımlarına yönelik eşyalar hastanemiz tarafından sunulmaktadır.

Hastanemizde verilen hizmetlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hastanemizden duyduğunuz memnuniyeti dile getirmeniz kadar, önerilerinizi de paylaşmanız bizim için değerlidir. Görüş, öneri ve hizmetlerimize ilişkin değerlendirmeleriniz internet sitemizden ya da hastanemizdeki dilek ve öneri kutularından bize iletebilirsiniz.

Kat ve Temizlik Hizmetleri

Hastanemizde enfeksiyon kontrolüne verilen önem nedeniyle hijyen ve temizlik şartlarına en üst düzeyde önem verilmektedir. Tedaviniz süresince her gün, gerektiğinde günde birden fazla defa, kat hizmetlileri görevlilerimiz, odanızı ve çevresini temiz tutmak amacıyla sizi ziyaret edeceklerdir.

Otopark Hizmetleri

Hastanemize 08-30- 17.30 saatleri arasında vale hizmeti verilmektedir.

Yiyecek ve Diyet Hizmetleri

Hastalarımız ve refakatçileri için yemek servisimiz:
Sabah kahvaltısı: 07.30 – 08:00
Öğle yemeği: 12.30 – 13:00
Akşam yemeği: 17.30 – 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
Hastalarımızın menüleri hastalıklarının gerektirdiği beslenme düzenine göre Uzman Diyetisyenimiz tarafından hazırlanmaktadır.
Ara öğün alan hastalarımıza ara öğün servisi:
Sabah ara öğün: 10.30 – 11:00
Öğlenden sonra ara öğün: 16.00 – 16:30
Gece ara öğün: 21.30 – 22:00 arasında yapılmaktadır.
Hastanemizde diyet alan hastalar için diyet yemeği hazırlanmaktadır. Yiyecek ve sıcak-soğuk içecek siparişleriniz için kafeteryamız 7/24 hizmet vermektedir.

Kafeterya ve Restaurant Hizmetleri

Zemin katta bulunan Kafeteryamız haftanın 7 günü 08:00-24:00 saatleri arasında açık olup, sıcak ve soğuk yiyecek ve içecek isteklerinize cevap vermek üzere odanıza da servis yapmaktadır.

Diyabet ve Obezite hastalarımız için özel olarak oluşturulan sağlıklı A’la Carte mönüsü ile hastalarımıza hizmet sunmaktadır.

Ziyaret Saatleri

Hastanemizde, ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-21.00 saatleri arasındadır.
Ziyaretçi girişleri hafta içi: 10.00-18.00 arasında Ana Girişi, diğer zaman dilimlerinde Acil Servis girişini kullanmanızı rica ederiz.
Hastanızın sağlığı için gece 21.00’ den sonra hasta ziyaretinde bulunulması sakıncalıdır. Bu saatten sonra gelen ziyaretçiler hasta refakatçısı ile görüşebilir. Bu görüşme için refakatçi girişe davet edilir ve ziyaretçi ile görüşmesi sağlanır.
Hastanızın sağlığı için aynı anda iki kişiden fazla ziyaretçi kabul etmeyiniz ve rahatınız için ziyaret saatini 10 dakika ile sınırlandırmaya özen gösteriniz.

Hastanızın iyileşme sürecine olumlu katkıda bulunmak için lütfen;

  • Ameliyat günü hasta ziyaret etmeyiniz.
  • 0 – 10 yaş grubu çocuklarınızın sağlıklarını düşünerek ziyarete getirmeyiniz.
  • Hasta odalarına kalabalık bir şekilde girmeyiniz.
  • Hastanıza dokunmadan önce mutlaka ellerinizi yıkayınız.

İbadethane Hizmeti

Hasta ve yakınları ibadet edebilecekleri -3 Bodrum katta mescidimiz bulunmaktadır. Din görevlisi isteyen hastalarımız için din görevlisi hizmeti sağlanmaktadır.